Dystans całkowity:114.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)

XXXIX Bieg Piastów - udane zakończenie sezonu biegówkowego

• DST 51.00km
  • Aktywność Narciarstwo
Sobota, 28 lutego 2015 | dodano: 05.03.2015

.
Start w głównym biegu 50 km CT (stylem klasycznym), najsilniej obsadzonym w historii Biegu Piastów z racji włączenia go po raz pierwszy do corocznego cyklu  FIS Maraton Cup (9 światowych biegów Worldlopped z dystansami min. 42 km).

Na 39 Biegu Piastów
30 kilometr - Orle

Ukończyło 1492 zawodników. Ja uplasowałem się na szatańskim 666 miejscu z czasem 4:13:04. Tym samym wywalczyłem najlepszy z dotychczasowych, czwarty sektor startowy (600-800) na 2016.
Jakuszyce - magiczne miejsce, mekka biegaczy narciarskich przyciągnęły mnie siódmy raz a np. Andrzeja, mojego starszego kolegę 34 raz. No cóż, lepiej później niż wcale.

.
W ulubionej bufce (jest rowerek?) wystartowałem w 43 Tartu Maraton na dystansie 63km. Apetyt urósł w miarę jedzenia i po kolejnych biegach ze światowej ligi Worldloppet:
- Bieg Piastów (Polska) - 50km CT  (2008; 9; 10; 11; 12; 13)
- Marcialonga (Włochy) - 70km CT   (2012)
- Koenig Ludwig Lauf (Niemcy) - 50km CT  (2013)
do swojego menu dopisałem:
- Tartu Maraton (Estonia) - 63km CT  (2015)
Moja książeczka menu ma kilka pustych kartek więc może Bóg da mi szansę dopisać i skosztować kolejny przysmak.

Stadion w Otepie (Estonia) - przed startem w 43 Tartu Maraton na dyst. 63km
8:30 Stadion w Otepie (Estonia) - przed startem

Walczę na Tartu Maraton 2015
Na trasie

Stadion w Elvie (Estonia) - po minięciu mety na 43. Tartu Maraton na dystansie 63km